Promocja

Płyn Oczyszczający do Rąk Cleansole HANDSept 100ml.

Płyn Oczyszczający 100ml..jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 10,94 zł 10.94
Cena netto: 8,89 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 26187

Opis

HANDsept płyn oczyszczający do rąk 100 ml

CleanSole

HANDsept - Płyn oczyszczający do rąk na bazie alkoholu bez konieczności zmywania wodą. Do powszechnego stosowania. Przed użyciem należy zapoznać się z informacją na etykiecie. Celem zwiększenia skuteczności działania nasz produkt został oparty m.in. o mieszaninę dwóch alkoholi o stężeniu ponad 70% każdy z nich.

Produkt zawiera domieszkę naturalnych środków nawilżających, po to aby skóra dłoni po jego użyciu nie ulegała wysuszeniu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej lub podrażnienia należy zaprzestać stosowania produktu i udać się do lekarza.

Produkt zawiera kompozycję zapachową uzyskaną z naturalnych olejków eterycznych, aby po jego zastosowaniu na dłoniach pozostawał przyjemny, odświeżający zapach.

Produktu nie należy stosować na otwarte rany lub na podrażniony naskórek. Produkt należy chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Należy unikać wdychania mgły/par /rozpylonej cieczy.

W przypadku dostania się do oczu należy szybko lecz ostrożnie przepłukać oczy wodą przez kilka minut, wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i nadal płukać, następnie należy skontaktować się z lekarzem. W przypadku połknięcia produktu należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i pokazać mu skład produktu.

Zawiera: Izopropanol 

H225 wysoce łatwopalna ciecz i pary.

H319 Działa drażniąco na oczy.

H336 Może spowodować senność lub zawroty głowy. 

UWAGA: Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. 

PRZECHOWYWANIE: przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Unikać wdychania mgły / pary/ rozpylonej cieczy. 

Zawartość / pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. 

Waga opakowania: 100ml

Opinie o produkcie (0)

Dodatki Lakiernicze
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl